HUMPOLEC B – KOŠETICE 1:4

Okresní derby nabídlo dva naprosto odlišné poločasy. V tom prvním na umělé trávě doslova hosté dominovali, když byli rychlejší, důraznější a navíc i produktivní při zakončení. Skóre se poprvé měnilo v 5. minutě, kdy se po rohu prosadil Štyx, na 2:0 zvýšil důrazný Bartoška. Humpolec první poločas prospal a Štyx dokonáním hattricku v podstatě rozhodl. „Po přestávce už to bylo o něčem jiném. Zlepšili jsme se, ale do šancí jsme se moc nedostávali, protože Košetice velmi dobře bránily,“ přiznal trenér domácích Imrich Brdečka. Na výsledkovou korekci tak došlo až šest minut před koncem, kdy centr z pravé strany dokopl do sítě Dominik Maršík.

Góly: 84. Dominik Maršík – 5., 31. a 43. Štyx, 28. Bartoška. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 6:2. Diváci: 40. Poločas: 0:4. Humpolec B: Michut – Honzl (46. Paťha), Fikar, Š. Zástěra, Kříženecký, Vrátný, Skryja, Prchal (72. Eremka), Doležal, Žatečka, Dominik Maršík. Košetice: Jíša – Zajíček, L. Hanousek, Kadlec, Bartoška, T. Vejsada, P. Kubů (70. J. Hanousek), Štyx (88. Kott), Brada (79. Větrovský), Zelenka (65. Matouš), Suk.