SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 2:1

Do zápasu vstoupili lépe hosté, byli aktivnější a do vedení je dostal ve 24. minutě Bělovský. Jeho střelu Žáček podcenil. Po přestávce domácí očividně přidali. Srovnal z penalty P. Svoboda, pak Holenda trefil tyč a ze skrumáže čtvrt hodiny před koncem dokonal obrat J. Moravec.

Bronzové medaile si z univerzitního ME odvezli Jakub Skořepa a Dominika Hronová.
Ze Záhřebu vezli dva bronzy

Góly: 47. P. Svoboda (PK), 76. J. Moravec – 24. Bělovský. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Speřice: Žáček – P. Moravec, Fukan, Štěpánek, D. Moravec – J. Moravec, Jančík, Vlček, Jiří Holenda ml. (82. Merunka) - Martin Pohan ml. (90. Eremiáš), Svoboda (72. P. Soukup). Chotěboř: Dobrovolný – Plíšek (62. Tůma), Jan Hlaváček, Jiří Hlaváček (87. Filip), Cestr – Marek Somerauer, Martin Somerauer, Moravec (70. Voborník), Janda – Hanousek (46. Janda), Bělovský. Nejlepší hráči: J. Moravec, Martin Pohan ml. - Marek Somerauer.