„Takhle bych to snad ani neřekl. Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby se jim začalo dařit až týden po nás, ale oni mají kvalitní mužstvo, včetně trenéra. Nás určitě nic jednoduchého čekat nebude,“ myslí si kouč Jiří Holenda, který své svěřence upozorní na to, aby soupeře nepodcenili. „My budeme muset zlepšit naši hru, to, co jsme předvedli v Bystřici, bylo hodně málo. Musíme začít sami od sebe. Potřebujeme hrát a určovat tempo hry. A chceme vyhrát,“ má jasno kouč.

Na podzimní duel, který skončil 2:2, si prý vzpomíná. „Vybavuji si to přesně. Do doby, kdy bylo sucho, tak jsme vedli 2:0 a byli lepší, pak ale přišla průtrž mračen, a oni mohli klidně vyhrát. Ale to byla jiná situace. Nic nikoho nikam nehnalo. Teď to bude jiné, oni budou hrát možná jinak,“ myslí si.

Holenda také doufá, že se o víkendu nic podobného dít nebude. „Uvidíme, co bude za počasí. Hlásí déšť i sněžení, tak snad to fotbalu neuškodí. Nikdo to nemá rád. My máme technické kluky, kteří chtějí hrát po zemi, takže špatné hřiště je náš nepřítel,“ doplňuje kouč Speřic, který by měl mít kromě distancovaného Vlčka k dispozici široký kádr. „Je z čeho vybírat,“ těší Holendu.

Ilustrační foto.
Fotbalisté Košetic hostí vedoucí Ledeč