Přiznal, že před utkáním se soupeřem z Havlíčkobrodska měl plnou hlavu starostí. „Měli jsme vykartovaného gólmana, na zápas se nás sešlo jen třináct. Máme poměrně dost zraněných a nemocných. Proto jsem rád, že to tak dopadlo,“ oddechl si.

V klidu mohl být poměrně brzy. Slovan soupeře válcoval od prvních chvil a i když toho poměrně dost i zahodil, do poločasu získal pětibrankový náskok. „Důležité bylo, že jsme dali rychlé dva góly. Pak už se nám hrálo přece jen lépe,“ vysvětlil Josef Hadrava.

Kanonádu jeho týmu dirigoval Tomáš Filípek. Do černého zamířil hned pětkrát. „Tomáš je takový hráč, že když má den, tak je neskutečně gólový. Když se mu nevede, tak místo hraní diskutuje. Dneska to byl první případ, hrál skvěle,“ chválil kouč.

Vítězství Kamenice podtrhl dvěma góly navrátilec do sestavy Martin Dvořák, v poslední desetiminutovce se radovali také Tomáš Zahradník a Patrik Zdeněk.

Hosté odjížděli hodně zklamaní. „Utkání jsme od první minuty nezvládli. Domácí byli důraznější, rychlejší. Nám to nastavilo zrcadlo,“ uvedl trenér Mírovky Michal Marek.


Načítám tabulku …