NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – ŽIROVNICE 2:3

Těžko by někdo na začátku sezony pomyslel, že Žirovnice pojede do Náměště v roli mírného favorita. Hosté se ujali vedení v 18. minutě, když se zhruba ze 25 metrů opřel do míče Dýnek a vymetl šibenice. Pověst střelce má také Chlup, který vyrovnal o chvilku později přízemní střelou zpoza vápna.

Po změně stran se pískala penalta, kterou proměnil sám postižený Vodáček. I potom si Náměšť přichystala rychlou odpověď, do odkryté branky zakončoval hlavou Svoboda. Jenže uběhlo dalších pět minut a po další krásné střele Vaše se rozhodlo, že na domácí nezbude ani bod.

Góly: 22. Chlup, 67. Svoboda – 16. Dýnek, 61. Vodáček (PK), 72. Vaš. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 4:3. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Náměšť-Vícenice: Procházka – Tržil, Čermák, Nekuda – Durajka, Rubák (55. Jonák), Chlup, Klíma – Šimončič, Svoboda, Kašík. Žirovnice: Švec – M. Hřebecký, Knotek, Tolkner, Svoboda – Dýnek, Hadrava, Staněk (73. T. Hřebecký), Vaš – Kučera (90. Kořínek), Vodáček. Nejlepší hráči: Chlup – Vodáček, Dýnek.