ŽIROVNICE – CHOTĚBOŘ 2:1

Domácí na zadělali na tři body hned v úvodu. Ve 2. minutě zatáhl míč po křídle Vodáček, naservíroval ho před branku a Kučera dostal Žirovnici do vedení. V 8. minutě se akce opakovala jako přes kopírák, tentokrát ale nahrával Kučera a zakončoval Vodáček. V úvodu druhé půle vypadl Švecovi míč z rukou a Martin Somerauer vrátil Chotěboř zpět do zápasu. Hosté se pak tlačili do útoku, usilovali o vyrovnání, ale do vyložené šance se nedostali.

Góly: 2. Kučera, 8. Vodáček – 48. Martin Somerauer. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Žirovnice: Švec – M. Hřebecký, Knotek, Tolkner, Kořínek (52. Svoboda) – Dýnek, Hadrava, Staněk (63. T. Hřebecký), Vaš – Kučera, Vodáček. Chotěboř: Dobrovolný – Cestr, Plíšek (83. Janda), Keller, Martin Somerauer – Janda, Hanousek, Marek Somerauer, Neuvirt (24. Hlaváček) – Bělovský (18. Clad), Moravec. Nejlepší hráči: Kučera, Tolkner – Martin Somerauer.