„Chtěli jsme Šebkovice dostat pod tlak, aby přišly chyby a góly. To se nám povedlo, po deseti minutách už jsme vedli 2:0. Dá se říci, že bylo rozhodnuto. Utkání bylo tvrdé, ale chápu, že domácí důrazem dohání chybějící fotbalovost. Mrzí mě, že jsme se nechali vyprovokovat a dostali jsme zbytečné žluté karty a věnovali se diskusím s rozhodčím,“ hodnotil trenér Slavoje Miroslav Zeman.

Ilustrační foto
Fotbalisté Speřic nováčka nešetřili

ŠEBKOVICE – ŽIROVNICE 0:3

Šebkovičtí chtěli určitě navázat na úspěch z minulého týdne, ale nechytli začátek a už po devíti minutách prohrávali o dvě branky. Zbytek první půle bylo pod taktovkou favorizovaných hostů. Druhá půle již byla vyrovnanější. Konečnou podobu výsledku dali přeci jen hosté, když pět minut před koncem proměnili se štěstím penaltu.

Góly: 3. T. Hřebecký, 9. Kučera, 85. Vodáček (PK). Rozhodčí: Terber, ŽK: 2:4. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Šebkovice: Klubal – Dvořák, D. Karásek, Z. Karásek, Busta – Roupec, Prokeš (61. Přibil), Renát, T. Kotačka (28. Němec), Říha (14. Netík) – Novotný. Žirovnice: Trepka - Tolkner, Knotek, M. Hřebecký, Hadrava (87. Rušil), Vaš, Dýnek, Vodáček, Kučera, Staněk (66. Kořínek), T. Hřebecký. Nejlepší hráči: T. Hřebecký, Vodáček.