„Měli jsme převahu od první do poslední minuty. Bohužel se nám nedaří střelecky, proto jsme dali jen jeden gól a museli jsme se strachovat, aby v závěru nepřišla nějaká hloupá chyby, která by nás připravila o vítězství,“ poznamenal trenér Pavel Regásek.

PELHŘIMOV – OKŘÍŠKY 1:0

Od začátku do konce se hrálo pod taktovkou domácích. Ty dostal po čtvrthodině hry do vedení krásným volejem Vlk. Pak už střelci Pelhřimova dobývali branku marně. Smůlu měl především Mazač, který nejprve trefil tyč a ve druhém poločase pro změnu břevno.

Gól: 16. Vlk. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (Rampír). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Holický – Skořepa, Rejthar, Naniáš, Homolka (87. Kordík) – Jeřábek, D. Poul – Vlk (90. Viktora), Benda, Mazač – Mazanec (90. Fikar). Okříšky: Fiala – Němec, Benda, Dočekal, Dubský – Dočkal, Ryšavý, Rampír, Vostal (72. Tekal) – Večeřa (74. Široký), Binka (85. Bulant). Nejlepší hráči: Naniáš, Rejthar, Benda.