NOVÁ VES – ŽIROVNICE 3:5

V hodně bláznivém utkání měli hosté zkraje navrch a ve 25. minutě vedli už 2:0. Nová Ves ale v závěru první půle během dvou minut srovnala brankou Starého a hlavičkou Jana Šandery.

Krátce po změně stran pak překlopil misky vah na domácí stranu Václav Novotný, jenže další dvě tutovky jeho spoluhráči zahodili a trest na sebe nenechal dlouho čekat. Vodáček v 69. minutě hlavičkou vyrovnal, o pět minut později proměnil pokutový kop a v 85. minutě definitivně rozhodl o třech bodech pro Žirovnici.

Góly: 40. O. Starý, 42. J. Šandera, 53. V. Novotný – 15. T. Hřebecký, 25. Dýnek, 69., 74. a 85. Vodáček (druhý z PK). Rozhodčí: Fotr. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 2:2. Nová Ves: Fuksa – Komínek, Krejčí, Havlík, Kuchta – J. Šandera, F. Nečas, Žák, M. Novotný (54. T. Nečas) – O. Starý (68. Ptáček), V. Novotný (57. O. Šandera). Žirovnice: Trepka – Knotek, Dýnek (88. Švec), Kučera, Vodáček, Vaš, Hadrava, Kořínek (57. Smejkal), Staněk, T. Hřebecký, M. Hřebecký. Nejlepší hráči: J. Šandera - Vodáček, Staněk.