SPEŘICE – PŘIBYSLAV 4:2

Domácí hráli v prvním poločase skvěle, soupeře předčili pohybem a kombinací. Dva góly dal po samostatných akcích P. Svoboda, následně se hlavou a z trestného kopu prosadil Jančík. S hosty to vypadalo zle, ale hry je dostal vlastní gól Fukana. Po přestávce už Speřicím nedařilo, takže se hosté dostali k další korekci výsledku. Na konečných 4:2 upravil po další chybě domácí obrany Bačkovský.

Góly: 7. a 30. P. Svoboda, 36. a 39. Jančík – 43. vlastní, 64. Bačkovský. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 6:3. Diváci: 150. Poločas: 4:1. Speřice: Žáček – P. Moravec, Fukan, Štěpánek, D. Moravec – Jančík, Vlček, Martin Pohan ml. (85. Maděra), Jiří Holenda ml. (87. Jůzl) – P. Svoboda, Soukup (67. Eremiáš). Přibyslav: Pazderka – Votava, Prchal, Vopršal (64. Vykoukal), Ondra – Bačkovský, Pochop, Sibera, Novotný – Krčál, Vostál. Nejlepší hráči: Vlček, D. Moravec – Pazderka.