N. RYCHNOV – LEŠTINA 1:2

Hosté z Leštiny vynikali důrazem, v prvním poločase byli nebezpečnější. Skóre se ale měnilo po individuální akci. Ve 27. minutě se Mišovic prosadil po slalomu přes tři bránící hráče. „Druhý gól jsme dostali po standardní situaci na přední tyč. Tam jsme si to nepohlídali,“ přiznal trenér Nového Rychnova Martin Parkan. Po přestávce domácí přidali, více kombinovali po zemi, dokázali být nebezpeční. „Vytvořili jsme si nějakých pět šancí, ale gól jsme dali jediný. Po rohu skóroval Florian. To bylo čtvrt hodiny před koncem, víc jsme už nestihli,“ litoval Parkan.

Góly: 75. Florian – 27. Mišovic, 42. Bránik. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 0:5. ČK: 0:1 (76. Pleva). Diváci: 70. Poločas: 0:2. Nový Rychnov: Cirhan – Červenka, Florian, O. Kratochvíl, Šustr, Brtnický, Mareš, Brož (80. Klouda), Novák, M. Faltýnek, T. Faltýnek.