„Už je to obehraná písnička. Neumíme se připravit na úvodní část zápasu, zase jsme dostali dva góly. Ačkoliv jsem na to hráče upozorňoval, opět jsme udělali dvě obrovské chyby. Odehráli jsme náš nejhorší zápas. Nic nebylo dobrého, všichni hráči zahráli daleko pod své možnosti. Pro náš výkon není omluva,“ zlobil se na své svěřence trenér Miroslav Zeman.

CHOTĚBOŘ – ŽIROVNICE 3:1

Domácím pomohl rychlý dvoubrankový náskok, který získali v 11. a ve 12. minutě. Nejprve Chlad našel Hanouska, který prostřelil klubko hráčů, brankář na jeho ne prudkou střelu nedosáhl. Následně pak Martin Somerauer nahrál za obranu Jiřímu Hlaváčkovi, který stihl balon před brankářem a přeloboval ho. Do poločasu ještě Chlad mířil těsně vedle tyčky do boční sítě. Hra byla jinak v poli vyrovnaná.

Marek Somerauer dobře napadal, získal balon, našel Martina Odvářku a ten střelou na zadní tyč dal na 3:0. Hosté jen zvládli z trestného kopu snížit.

Góly: 11. Hanousek, 12. Jiří Hlaváček, 70. M. Odvářka – 75. Vodáček. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Chotěboř: Dobrovolný – Plíšek, Keller, Jan Hlaváček, V. Janda – Jiří Hlaváček (86. Moravec), Martin Somerauer, Marek Somereauer, Chlad – Nedvěd (65. M. Odvářka), Hanousek (76. Voborník). Žirovnice: Švec – Knotek, Tolkner (55. M. Hřebecký), Vaš – Cajz, Dýnek, V. Hadrava, Vodáček, Rozporka (83. M. Rušil), Houška – T. Hřebecký (86.V. Rušil). Nejlepší hráči: Chlad, Jiří Hlaváček – Vodáčka.