„Pokud zohledníme naše předešlé výkony v Leštině a doma s Třeští, byla povinnost tohoto soupeře porazit. Ztráta bodů mrzí. Získali jsme se silnými soupeři a tímto výsledkem jsme to znehodnotili,“ hodně mrzelo trenéra Jiřího Cerhana.

Prohra bolí o to více, že domácí byli v poli lepším týmem. Hrálo se většinou na polovině Štoků. „Od první minuty jsme měli herně navrch, dařila se nám kombinace, vytvořili jsme si snad šest vyložených šancí. Bohužel jsme nebyli schopní vstřelit branku a získat vedení,“ charakterizoval kouč trápení.

Po čtvrthodině, kdy domácí ostřelovali branku Štoků, přišel šok. Na rohu šestnáctky zůstal osamocený Holík a míč uklidil k tyči. Do vedení tak šly Štoky. „Nechali jsme tam zcela volného hráče. To byla pochopitelně hrubá chyba,“ zlobil se Cerhan.
Do konce poločasu se znovu hrálo podle not Kamenice, jenže výsledek se nezměnil. V největší šanci domácích střílel ve 28. minutě vedle tyče Josef Hadrava. Po přestávce tlak Slovanu ještě vzrostl. Hadrava nejprve zakončit nestačil, v 54. minutě trefil břevno a pak už to přišlo. „Tadeáš Zahradník pěkně rozehrál roh a Šuranský hlavičkou nekompromisně vyrovnal,“ popsal kouč domácích ojedinělou radost.

Kamenice další šance totiž nevyužila a přišel druhý trest. „Ve snaze zatlačit soupeře a rozhodnout přišla chyba ve středu hřiště. Ztratili jsme míč a soupeř z následného brejku skóroval,“ pozastavil se Jiří Cerhan u situace v 80. minutě. Aby si Kameničtí dopili kalich hořkosti až do dna, viděl dvě minuty před koncem červenou kartu Tomáš Hadrava.