PELHŘIMOV – LEDEČ N. S. 4:1

V pohledném utkání měli domácí navrch, dařily se jim nacvičené akce. Klíčovou roli při jejich realizaci hráli Vlk s Bendou, po přihrávkách napříč vápnem se dvakrát ještě v prvním poločase prosadil Mazač. Hosté ožili šest minut po přestávce, kdy po dlouhém nákopu snížil J. Gramer, ale domácí jim rychle sebrali vítr z plachet. S dalších akcí Bendy s Vlkem profitoval střelec zápasu Mazač.

Góly: 6., 15. 61. a 74. Mazač – 51. J. Gramer. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 2:3. Diváci: 230. Poločas: 2:0. Pelhřimov: Holický – Kordík, Rejthar, Naniaš, Homolka – Kostroun – Vlk, D. Poul, V. Poul, Mazač – Benda. Ledeč n. S.: Bezděk – Šíma, Smejkal, F. Gramer (70. Chlubna), Žemlička – Karel, Nepovím, J. Gramer, Vodička – Martinek, Pešek (69. Havel). Nejlepší hráči: Vlk, Mazač, Benda.