Košetice - O další výhře nemohlo být pochyb. Fotbalisté Košetic v rámci I. A třídy rychle rozhodli duel proti Štokům. Ve 20. minutě to bylo už 3:0.

KOŠETICE – ŠTOKY 5:1

Hlavně první poločas patřil domácím a po dvaceti minutách bylo prakticky rozhodnuto. Tříbrankové vedení Košetic vybudovali Větrovský, Bartoška a s přispěním defenzívy hostů Štyx. „Po přestávce na nás hosté trochu nastoupili. Měli tři rohy, ale ubránili jsme se. Pak jsme z brejku přidali čtvrtou branku a utkání už se jen dohrávalo,“ pozastavil se u dění na hřišti asistent trenéra domácího týmu Miloslav Vejsada. Na 5:0 v 70. minutě zvýšil P. Kubů, teprve pak se dostali ke slovu hosté. Korigoval jejich nejlepší hráč Žila.

Góly: 13. a 65. Větrovský, 18. Bartoška, 20. Štyx, 70. P. Kubů – 77. Žila. Rozhodčí: J. Kůrka. ŽK: 5:3. Diváci: 210. Poločas: 3:0. Košetice: Jíša – Matouš, Kadlec (62. Paťha), A. Vejsada (77. A. Hanousek), T. Vejsada, Bartoška, P. Kubů, Štyx, Zajíček (46. L. Kubů), Zelenka, Větrovský (67. Sovka).