„Utkání se nám nepovedlo, ani herně ani výsledkově. Z jarních domácích zápasů byl tento ten nejhorší. Hosté nás přehrávali, měli ve svém středu tři čtyři výborné hráče, na kterých jejich hra stála. Největší problémy nám dělal Durajka, který vstřelil tři góly,“ hodnotil duel trenér Sokola Josef Krtek.

KOŠETICE – NÁMĚŠŤ-VÍC. 0:5

První poločas patřil hostům, během čtvrthodiny měli čtyři vyložené šance a trefili břevno. Pak se ve vápně pokoušel o kličku brankář Jíša, Durajka jeho záměr vystihl a střelou do prázdné otevřel skóre. Na 2:0 zvýšil po brejku Klímy Svoboda. Po přestávce se sice Košetice zlešily, ale góly dávali jen hosté. Dvakrát se prosadil Durajka, po rohu se trefil Svoboda.

Góly: 16., 70. a 83. Durajka (třetí PK), 32. a 78. Svoboda. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Košetice: Jíša – Duba, Šimák, Hanousek, Bartoška – Starý, Zajíček, Suk (78. Kadlec), Zelenka – Rážek, L. Kubů (68. P. Kubů). Náměšť-Vícenice: Procházka – Lampíř, Čermák, Rubák, Jonák – Klíma (82. Rabušic), Sedlák (78. Matoušek), Sedláček, Šimončic (72. Anna) – Durajka – Svoboda. Nejlepší hráči: Durajka, Svoboda, Sedláček.