„Sehráli jsme dobré utkání, nasazení a bojovnost nám nechyběly. Po delší době můžeme být s výkonem spokojeni. Remíza je spravedlivá, i když jsme v poslední minutě mohli rozhodnout,“ poznamenal k duelu trenér Miroslav Zeman.

V. MEZIŘÍČÍ B – ŽIROVNICE 1:1

V první příležitosti neuspěl zkraje zápasu domácí Šuta. Do vedení tak šla v 17. minutě Žirovnice, po rychlé akci zakončoval Cajz. Hned za minutu bylo vyrovnáno, Nevoral vysunul Dufka, jehož centr bombou uklidil do branky Mužátko. Minutu před pauzou pak orazítkoval Vodáček břevno svatyně Meziříčí. Další šance přišly až v závěru zápasu, na obou stranách se ale vyznamenali brankáři.

Góly: 18. Mužátko – 17. Cajz. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:2. Diváci: 23. Poločas: 1:1. V. Meziříčí B: Kruba – Benda, Krejčí, Kriegsmann (46. Chalupa), Požár, Nevoral, Dufek (90. Bibr), Šuta, Krčál, Crkal, Mužátko (65. Koudela). Žirovnice: Švec – Knotek, Tolkner, Vaš, Kořínek – Dýnek, Hadrava, Vodáček, Cajz (87. Rozporka) – Hřebecký (62. Houška), Staněk (90. Rušil). Nejlepší hráči: Kruba, Krejčí – Vodáček.