HUMPOLEC – PELHŘIMOV 3:5

Oba týmy daly příležitost řadě hráčů širšího kádru, i proto měl zápas několik fází. V prvním poločase získal aktivnější Pelhřimov vedení 3:1, po přestávce domácí srovnali na 3:3. „Udělali jsme tam chyby, měli jsme slabších dvacet minut. Závěr zápasu ale kluci zvládli skvěle,“ chválil své svěřence trenér Pelhřimova Pavel Regásek.

Góly: M. Havel, L. Havel, Šerý – D. Poul 2, Rejthar, Mazanec, Chadim. Poločas: 1:3. Humpolec: Kříž – Zítko, David Maršík, Vrátný, Kopic – M. Podoba, L. Havel, M. Havel, Ujčík, Šerý – Pešek. Střídali Skryja, Málek, Prchal, Matějka, Pikl. Pelhřimov: Sochor – Fikar, Rejthar, Šimek, Homolka – Naniaš – Vlk, D. Poul, Rážek, Zajíček – Mazanec. Střídali Holický, Chadim, Šimon, Matouš, Bartoška, Viktora.