Dervy se povedlo: Ve druhém kole tým trenéra Dušana Chalupy přetlačil juniorku Humpolce. V zápase herně lepší nebyl, ale dobře bránil a počkal si na svou příležitost. Čtvrt hodiny před koncem proměnil penaltu Tomáš Faltýnek.

Stačila půlhodina: Černíč sice nepatří mezi top týmy soutěže, ale body z venku mají svou cenu. Zvlášť když se vyhraje 5:1. Drama to v tomto případě nebylo, Nový Rychnov už po půlhodině vedl o tři branky.

Zaskočili Kamenici: Čtvrté kolo a duel týmů bez ztráty bodu. Na hřiště pod Křemešníkem dorazila ambiciózní Kamenice nad Lipou. Vedla 1:0 a 2:1, přesto domácí otočili na konečných 3:2. „Přijeli k nám vyhrát. Před zápasem jsem z jejich střídačky zaslechl, dáme jim čtyři góly a bude hotovo,“ přiznal zvýšenou motivaci trenér Dušan Chalupa.

Reakce na debakl: Nový Rychnov schytal neskutečný debakl v H. Brodě. Prohrál 10:0. Reakce? Výhra v dalším kole nad Kostelcem 8:1. „Spadlo nám tam všechno,“ nenechal se unést pocitem opojení trenér.

Obrat v závěru: Na svěřencích Dušana Chalupy si vylámala i Světlá nad Sázavou, další z velkých favoritů. Nový Rychnov ji čtvrtého října porazil 3:2. Rozhodly góly v závěru, v poslední desetiminutovce se trefili Tomáš Faltýnek a David Brtnický. Vítězům nahrála červená karta Karla už v první půli.


Načítám tabulku ...