„Máme velké potíže. Naše marodka je veliká, chybělo nám šest hráčů včetně brankáře Basíka,“ uvedl trenér poražených René Ševčík. Právě obsazení brankářského postu bylo v sobotním odpoledni pro Pacov největším problémem. „Nepřijel nám druhý brankář, nakonec musel chytat Pachta, který je naší trojkou,“ informoval kouč.

Přesto všechno první poločas nebyl jednoznačnou partií. Kamenice sice šla v 15. minutě do vedení gólem T. Hadravy, ale situaci pod kontrolou neměla ani náhodou. „Hráli jsme špatně. Nebyli jsme si schopní přihrát, kluci byli zbytečně nervózní. Soupeř je ve stavu, kdy za něj musí hrát i čtyřicetiletí hráči a my nejsme schopní ho jednoznačně přehrát,“ zlobil se trenér Slovanu Jiří Cerhan.

I proto se dostal do šancí také Pacov a mohl vyrovnat. „Nějaké šance jsme si vytvořili, ale je to pořád stejné. Nedaří se nám v koncovce,“ připomenul velkou bolest Pacova v této sezoně René Ševčík.

Po přestávce už Kamenice měla převahu větší, výsledkem byly góly Josefa Hadravy a Míky. „Zlepšili jsme pohyb, soupeř po inkasovaném druhém gólu odpadl. Naše hra byla sice lepší, ale přesto jsem tentokrát spokojený jen s výsledkem,“ vyjádřil se Jiří Cerhan.

Na druhé straně nevládne ani tak rozčarování s výsledkem jako s aktuálním stavem. Pacovský kádr je momentálně lazaretem. „Bohužel nemohu říci, kdy na tom budeme lépe. Zápas skončil s výronem v kotníku Vaňo, takže se naše marodka rozrůstá místo toho, aby se zmenšovala,“ pokrčil rameny René Ševčík.