HUMPOLEC B – KAMENICE N. L. 1:2

V prvním poločase měli více ze hry hosté. Skórovat mohl zejména Filípek, ale domácí brankář Michut se překonával. Po přestávce přišlo herní zlepšení Humpolce a brzy se to projevilo na skóre. V 55. minutě totiž po rohu přesně hlavičkoval Skryja. „Všechno v tu chvíli vypadalo dobře, měli jsme hru pod kontrolou, ale udělali jsme dvě chyby,“ vysvětlil domácí trenér Imrich Brdečka, proč se z vítězství nakonec radovali hosté. Po zpětné přihrávce srovnal J. Hadrava, obrat završil z trestného kopu Filípek.

Góly: 55. Skryja – 77. J. Hadrava, 81. Filípek. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Humpolec B: Michut – Honzl, Fikar, Zástěra, Kříženecký (84. Farka), L. Havel, M. Podoba, Doležal, Eremka (46. Skryja), Dominik Maršík, Vrátný. Kamenice n. L.: Přibyl – L. Hadač (83. Zdeněk), Šuranský, Melzoch, T. Hadrava, R. Pelc, Dejmek, T. Zahradník, J. Hadrava, Houser (88. Joza), Filípek.