KAMENICE N. L. – TELČ 4:2

Kamenice nad Lipou měla po celý zápas v poli převahu, ale na výhru se dost nadřela. Přitom do vedení šla už ve 13. minutě, kdy se z trestného kopu krásně přes zeď trefil Filípek. Jenže hosté za chvilku ukázali, že umí být produktivní. Důsledně sledoval míč a pohotově dorážel Jančo.

Skóre se v těch okamžicích rychle měnilo, v 18. minutě vymetl pavouky ze šibenice Tomáš Zahradník. Na přestávku se ale šlo za nerozhodného stavu, další nedůslednost Slovanu při bránění potrestal ve 44. minutě Kudláček. „Po přestávce se hra přelévala z jedné strany na druhou. My jsme sice byli častěji u míče, ale hosté hrozili z protiútoků, házeli dlouhé auty, měli nebezpečné standardky. Naštěstí jsme dokázali vstřelit dva góly a strhnout vítězství na svou stranu,“ popsal zbytek zajímavého zápasu trenér domácích Josef Hadrava.

Góly: 13. a 68. Filípek, 18. T. Zahradník, 83. Dejmek – 15. Jančo, 44. Kudláček. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 2:2. Kamenice nad Lipou: Přibyl – R. Pelc, Šuranský, Melzoch, T, Hadrava, T. Zahradník, Dejmek, Míka, J. Hadrava, Filípek (86. Zdeněk), Houser (80. Jačo).