S remízou 3:3 byli méně spokojené domácí, kteří ve druhém poločase ztratili dvoubrankový náskok. „Ale asi ji bereme, je spravedlivá. V některých fázích zápasu jsme byli lepší, ovšem na konci jsme byli pod tlakem Kamenice,“ přiznal trenér humpolecké juniorky Imrich Brdečka.

Hosté mají v posledních dnech hodně zhuštěný zápasový program. Navíc do Humpolce rozhodně nedorazili kompletní. „Chybělo nám šest hráčů. Na naší hře to bylo pochopitelně znát,“ nechal se slyšet kouč Josef Hadrava.

Kamenici sice po necelé čtvrthodině dostal do vedení Houser, ale pak se skóre dlouho měnilo jen ve prospěch domácích. Do přestávky na 2:1 otočili Kubíček a po rychlém útoku Dominik Maršík. V 52. minutě to bylo už 3:1.

„To byl nejhezčí gól utkání. Kratochvíl vystřelil ještě za vápnem, vymetl šibenici,“ popsal krásný fotbalový moment Brdečka.

Jenže pak se právě Kratochvíl zranil, hřiště opustil na nosítkách s podezřením na zlomeninu v kotníku. „Byl to klíčový moment, otřáslo to s námi. Ztratili jsme koncentraci,“ přiznal kouč juniorky.

Kamenice příležitost využila dokonale. Dvě trefy Josefa Hadravy ml. jistily remízu. „Vyrovnali jsme, měli jsme tam ještě další šance. Mohli jsme klidně ještě vyhrát. Přišlo mi, že soupeři i trochu došly síly,“ přidal názor na vývoj zápasu v posledních minutách trenér Slovanu Josef Hadrava.