HUMPOLEC B – ČERNÍČ 3:1

Do zápasu vstoupili lépe hosté, byli pohyblivější nastřelili břevno. Jenže ve 14. minutě napřáhl z pětadvaceti metrů domácí Bláha a trefil se do protipohybu brankáře.

„To nás uklidnilo, začali jsme soupeře přehrávat,“ svěřil se trenér béčka Humpolce Imrich Brdečka a ke zbytku poločasu doplnil: „Na 2:0 zvýšil z trestného kopu Kříženecký, pak se trefil levačkou do šibenice Prchal.“ Po přestávce domácí polevili. Naštěstí na skóre se to dlouho neprojevovalo. Hosté se korekci dostali až v závěru, penaltu proměnil Lovětínský. „Potřebovali jsme tři body, ty máme. Příští zápas hrajeme zase doma, takže máme šanci dostat se do kontaktu se špičkou tabulky,“ liboval si Brdečka.

Góly: 14. Bláha, 33. Kříženecký, 38. Prchal – 85. Lovětínský (PK). Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:3. ČK: 1:1 (85. Š. Zástěra – 80. Lacina). Diváci: 50. Poločas: 3:0. Humpolec B: Matějka – Honzl (72. Pecha), Fikar, Š. Zástěra, Kříženecký, Bláha, M. Podoba, Prchal (46, Farka), Vašíček, Eremka (63. Paťha), Dominik Maršík.