ŽIROVNICE – BEDŘICHOV 5:1

Hosté byli pětadvacet minut lepším týmem, střelou zpoza vápna je dostal do vedení Lacina. Domácí postupně převzali iniciativu a do přestávky skóre otočili. Vyrovnal z trestného kopu Dýnek, na 2:1 upravil po brejku Kučera. Po přestávce už padaly góly jen do sítě Bedřichova. Dýnek, Vodáček a Kučera vytáhli skóre až na 5:1, pro sympaticky útočně hrající hosty je výsledek až krutý.

Góly: 25. a 49. Dýnek, 43. a 73. Kučera, 56. Vodáček – 15. Lacina. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Žirovnice: Švec – Svoboda (62. M. Kořínek), Tolkner, Knotek, Vaš – M. Hřebecký (65. T. Hřebecký), Dýnek, Vodáček, Hadrava (83. M. Rušil) – Smejkal (52. Staněk), Kučera. Bedřichov: Šána – Mašek (80. Fuxa), Mareš, Zamazal, Dvořáček – Neuwirt (66. Havlík), Grepl, Göth (80. Štěpánek), Vaněk (57. Diviš) – Lacina, Novák. Nejlepší hráči: Hadrava, M. Hřebecký – Lacina.