N. RYCHNOV – H. BROD B 2:2

Domácí získali rychle vedení, po čtvrthodině hry proměnil penaltu T. Faltýnek. Jenže do přestávky byla situace jiná. Srovnal Peca a skóre otočil Pártl. „Bohužel jsme tam udělali chyby, za které jsme platili,“ povzdech si trenér Startu Martin Parkan. Po přestávce dlouho platil stav 1:2, až v samém závěru potrestal nedůslednost obrany hostů T. Faltýnek a za pomoci tyče vyrovnal. „Vzhledem k tomu, že jsme dali gól v 90. minutě, tak je remíza zlatá,“ přiznal Martin Parkan spokojenost s bodem.

Góly: 15. a 90. T. Faltýnek (druhá PK) – 22. Peca, 37. Pártl. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Nový Rychnov: Holan – Červenka, Vajda, Březina, O. Kratochvíl, Šustr, J. Mareš, Brtnický, Novák, Brož (65. Klouda), T. Faltýnek.