Slovan měl hlušší období na začátku září. To nečekaně prohrál v Novém Rychnově, pak se štěstím remizoval se Světlou nad Sázavou a následně nechal všechny body v Košeticích. Důvody, proč třikrát za sebou nevyhrál jsou různé. „V Novém Rychnově jsme neměli ani jednoho z našich dvou střelců. To se muselo projevit,“ vysvětlil trenér.

Světlá nad Sázavou patří mezi nejlepší týmy soutěže, takže neměla problém s tím trestat zvýšené množství individuálních chyb. „V Košeticích jsme doplatili na červenou kartu brankáře Přibyla,“ zmínil komplikaci Josef Hadrava.

To vše má za důsledek, že Kamenice nad Lipou soutěž sice vede, ale nekraluje v ní. Na druhou Světlou a třetí Humpolec B má jen bod k dobru, v případě stoprocentního úspěchu v dohrávkách se na ni může dotáhnout pátý Rozsochatec. „Jeho výkony jsou pro mě překvapením. Ještě více měla ale překvapil Nový Rychnov,“ oceňuje výsledky okresního rivala.

Za pozitivum podzimního působení Slovanu v soutěži je potřeba označit atraktivní útočnou hru. Góly tým rozhodně nešetří. Nastřílel jich už třiačtyřicet, s velkým náskokem nejvíce ze všech. Fazonu má Tomáš Filípek, který skóroval už šestnáctkrát. Druhý útočník Martin Dvořák přidal devět gólů, které stihl v menším počtu utkání.

Výsledky fotbalistů Kamenice n. L.
Havlíčkův Brod B 5:1 (D), Kostelec 4:0 (V), Leština 6:0 (D), Nový Rychnov 2:3 (V), Světlá n. S. 4:4 (D), Košetice 2:3 (V), Mírovka 9:0 (D), Rozsochatec 3:2 (V), Telč 7:0 (D), Třešť 1:0 (V)


Načítám tabulku …