Slovan měl hlušší období na začátku září. To nečekaně prohrál v Novém Rychnově, pak se štěstím remizoval se Světlou nad Sázavou a následně nechal všechny body v Košeticích. Důvody, proč třikrát za sebou nevyhrál jsou různé. „V Novém Rychnově jsme neměli ani jednoho z našich dvou střelců. To se muselo projevit,“ vysvětlil trenér.

Světlá nad Sázavou patří mezi nejlepší týmy soutěže, takže neměla problém s tím trestat zvýšené množství individuálních chyb. „V Košeticích jsme doplatili na červenou kartu brankáře Přibyla,“ zmínil komplikaci Josef Hadrava.

Vlastimil Sobek z Pacova si vyrobil funkční dělo.
Střílení chytne každého, říká kutil, který si vyrobil vlastní dělo

To vše má za důsledek, že Kamenice nad Lipou soutěž sice vede, ale nekraluje v ní. Na druhou Světlou a třetí Humpolec B má jen bod k dobru, v případě stoprocentního úspěchu v dohrávkách se na ni může dotáhnout pátý Rozsochatec. „Jeho výkony jsou pro mě překvapením. Ještě více měla ale překvapil Nový Rychnov,“ oceňuje výsledky okresního rivala.

Za pozitivum podzimního působení Slovanu v soutěži je potřeba označit atraktivní útočnou hru. Góly tým rozhodně nešetří. Nastřílel jich už třiačtyřicet, s velkým náskokem nejvíce ze všech. Fazonu má Tomáš Filípek, který skóroval už šestnáctkrát. Druhý útočník Martin Dvořák přidal devět gólů, které stihl v menším počtu utkání.

Výsledky fotbalistů Kamenice n. L.
Havlíčkův Brod B 5:1 (D), Kostelec 4:0 (V), Leština 6:0 (D), Nový Rychnov 2:3 (V), Světlá n. S. 4:4 (D), Košetice 2:3 (V), Mírovka 9:0 (D), Rozsochatec 3:2 (V), Telč 7:0 (D), Třešť 1:0 (V)


Načítám tabulku ...