KOŠETICE – LEDEČ 1:2

Košetice sehrály s favoritem velice vyrovnané utkání. První sice zahrozili hosté, ale dorostenec Budař si s ošemetnou střelou poradil. Pak střílel nad břevno Starý. Košetice dál hrály velmi aktivně. Do úniku se dostal Zelenka, jenže trefil nohu brankáře Beránka. Ve 36. minutě už domácí jásali, po hezké akci Bartošky obstřelil brankáře Rážek. Do druhé půle vstoupila Ledeč se zvýšenou aktivitou a po závaru ve vápně srovnal Marek. V 69. minutě se nechal zbytečně vyloučit nepovím a hosté začali hrát na brejky. Přesto dokázali strhnout vítězství na svou stranu. Tři minuty před koncem chyboval při malé domů stoper Šimák, na míč si počkal Prchal a po blafáku překonal Budaře.

Góly: 36. Rážek – 62. Marek, 87. Prchal. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (69. Nepovím). Diváci: 150. Poločas: 1:0. Košetice: Budař – Suk (89. Kadlec), Hanousek, Šimák, Duba – Bartoška, T. Vejsada – Zajíček, Starý, Zelenka (83. Vlk) – Rážek (79. P. Kubů). Ledeč n. S.: Beránek – F. Gramer, Šíma, Vodička, Karel – J. Gramer, Nepovím, Toula, Chlubna (54. Martinek) – Marek (81. Prchal), Trpišovský (90. Kuja). Nejlepší hráči: Budař – Šíma, J. Gramer.