KAMENICE N. L. – TŘEŠŤ 3:1

Domácí dobře začali, v 6. minutě je dostal do vedení Filípek. „Pak jsme několik dalších šancí neproměnili. Třešť praktikovala fyzicky hodně náročný fotbal, zaměstnávala nás a dostali jsme gól do šatny,“ zastavil se u nerozhodné první půle domácí trenér Josef Hadrava. Jeho svěřenci houževnatého soupeře po přestávce dokázali přetlačit. Gólově to zařídili Šuranský a Houser. „Bylo to velmi kvalitní utkání s výborným soupeřem. Měli jsme i trochu štěstí,“ přiznal Hadrava.

Góly: 6. Filípek, 69. Šuranský, 78. Houser – 45. Herkner. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Kamenice nad Lipou: Přibyl – Melzoch, Šuranský, T. Hadrava, R. Pelc (59. L. Hadač), D. Pelc (72. Dejmek), Míka, J. Hadrava, Houser (86. P. Macháček), Filípek (80. Jačo), Tomáš Zahradník (88. Pfaur).