Regáskův tým nejen vyhrává, ale v pěti po sobě jdoucích zápasech neinkasoval. Gól mu nedaly Šebkovice, Bedřichov, Chotěboř, Náměšť ani v neděli Přibyslav. „Samozřejmě, že mě tato bilance těší,“ mne si spokojeně ruce trenér a hned přispěchává s odůvodněním, proč tomu tak je. „Obrana nám už hraje nějaký čas v ustáleném složení. Kluci jsou sehraní.“

FK Pelhřimov před lety béčko zrušil. Teď se proto musí rezerva prokousávat z nejnižší soutěže.
Hattrick? Ten jsem snad nikdy nedal, marně vzpomíná Bartoň

I přes vítěznou jízdu ale v Pelhřimově bezbřehý optimismus nevládne. K plánovanému diviznímu cíli je stále hodně daleko. „S veškerým respektem k soupeřům jsme teď hráli proti týmům, které do patří spíše do průměru soutěže. Navíc třeba v Bedřichově jsme se na výhru hodně nadřeli,“ připomenul Pavel Regásek vítězství ve třetím kole, kdy Pelhřimov na góly čekal skoro hodinu.

Jedno je ale pozitivní. Aktuální výsledky týmu nestojí na jednom střelci. Kanonýr Mazáč sice láduje ostrými, ale už pětkrát do černého mířil středopolař Daniel Poul. „Má tam sice některé góly z penalt, ale i penalta se musí umět kopnout. Dan jen potvrzuje, v jaké je momentálně herní pohodě. Když se dostane do šance, počíná si s rozvahou, moc toho nepálí,“ pěje Pavel Regásek ódy na oporu týmu.


Načítám tabulku ...