KOŠETICE – KAMENICE NAD LIPOU 2:5

Derby o poznání lépe začali hosté, po čtvrthodině měli k dobru dvoubrankové vedení. „Góly padly po našich chybách, dostali jsme tím Kamenici na koně,“ zlobil se asistent trenéra Košetic Miloslav Vejsada. Ve 22. minutě snížil Štyx, ale vzápětí si vlastní gól vstřelil P. Kubů, takže to bylo znovu o dvě branky. „Dá se říci, že to byl hodně důležitý moment. Košetice se za stavu 2:1 nadechovaly k náporu, tohle je zase srazilo,“ všiml si trenér hostů Josef Hadrava.

Po přestávce se hrálo za územní převahy domácích, ale ta končila na vápně. Košetice se do vyložených šancí nedostávaly. Naopak po krásné individuální akci skóroval Filípek a v 74. minutě upravil Houser už na 1:5. A. Vejsada tak v závěru už jen mírnil porážku domácích. „Vyhráli jsme především kvůli standardním situacím. Dali jsme z nich čtyři z pěti gólů,“ upozornil na největší rozdíl mezi soupeři Josef Hadrava.

Góly: 22. Štyx, 89. A. Vejsada – 4. J. Hadrava, 14. T. Hadrava, 24. vlastní, 67. Filípek, 74. Houser. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:3. Košetice: Jíša – Matouš, A. Vejsada, T. Vejsada, Kubů (78. J. Hanousek), Bartoška, Zelenka (75. Sovka), Zajíček (55. Paťha), Štyx, Větrovský (75. Suk), Kadlec. Kamenice nad Lipou: Votápek – L. Hadač, Melzoch, Šuranský (83. P. Macháček), T. Hadrava, R. Pelc, D. Pelc, Míka (60. Jačo), J. Hadrava, Houser (87. Pfaur), Filípek (78. Joza).