Hosté, kteří přijeli hrát o záchranu v soutěži, rychle přišli o sebevědomí. Mezi stopery si naběhl Zdeněk a poslal míč přesně k tyči. To na ukazateli skóre svítila teprve 5. minuta. A další útoky se hrnuly na kosteleckou branku.

„Hráli jsme svou hru, byli jsme lepší v pohybu i v kombinaci, dařilo se nám i střelecky,“ těšilo trenéra Josefa Hadravu. Ve 12. minutě trefil David Hadač břevno, ale to Slovan mrzet nemuselo. Další změny skóre přišly prakticky vzápětí.

T. Hadrava byl před vápnem faulovaný a trestný kop Filípka nadělal Žatečkovi tolik starostí, že musel míč jen vyrazit. T. Hadrava si ho našel a s jistotou posunul skóre. Hned při následujícím útoku si hodně důrazně v malém vápně počínal J. Hadrava, vybojoval míč pro Tadeáše Zahradníka, který zblízka upravil na 3:0. Po necelé půlhodině tak Kamenice disponovala vskutku luxusním náskokem.

Jenže zaváhala. Hned po rozehrání ve středovém kruhu dovolila Zadražilovi snížit. „Byla to hrubá chyba brankáře, který se snažil rozehrát a dal to přímo soupeři. Bohužel po snížení jsme vypadli z role, tak trochu mi to připomínalo zápasy v úvodu jara,“ zlobil se Josef Hadrava.

Kamenice si hodně koledovala. Hosté evidentně ožili, druhý gól měl na kopačce Číhal, ale trefil jen vybíhajícího Přibyla. Nutno říci, že domácí postupně zase přidávali a ve druhém poločase už měli znovu navrch. Góly D. Hadače a Jozy to jen potvrdily, daly výsledku jednoznačnou podobu.

„Trochu nás mrzí výsledek Bedřichova, který dal góly v 89. a 90. minutě a vyrovnal. Naše situace mohla být ještě lepší. Nic to ale nemění na tom, že jdeme zápas od zápasu. Uvidíme, kdy naše vítězná série skončí. Třeba to bude až na podzim,“ přeje si Josef Hadrava.