ŽIROVNICE – TŘEBÍČ 5:5

Domácí sice rychle prohrávali, ale ve 26. minutě už vedli 4:2. Střelecké dostihy umožňovaly chybující obrany a pohotoví střelci. Zářil hlavně Vodáček, který rychle zkompletoval hattrick. Žirovnice se po přestávce utrhla na 5:3, ale závěr patřil hostům. Maleta nejprve po kombinaci s Durdou snížil a jedenáct minut před koncem po nedohodě Vaše s Trepkou srovnal.

Góly: 8., 17. a 27. Vodáček, 15. T. Hřebecký, 66. Cajz – 5. a 61. Kostelecký, 74. a 80. Maleta, 21. Durda. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 4:2. Žirovnice: Trepka – Cajz, Knotek, Vaš, Tolkner (67. Rozporka) – J. Houška, Hadrava, Dýnek, T. Hřebecký (79. Drechsler) – Staněk, Vodáček. Třebíč: Duba – Suchna, Renát (33. Hrbáček), Brabenec, Valíček – Bence, Lorenc (77. Uličný), Benáček, Kostelecký – Durda (89. Sáček), Maleta. Nejlepší hráči: Vodáček – kostelecký, Maleta.