Domácí trochu látali sestavu. Při větším počtu zraněných si improvizaci vyžádala zejména obranná čtveřice. „Pomohli jsme si kluky z áčka a dorostu. Navíc máme velkou výhodu v poměrně širokém kádru,“ zmínil kouč přednost svého týmu.

Humpolec začal skvěle. V sedmé minutě se z doslova darovaného gólu radoval Dominik Maršík. Vracející se obránce Štoků pár kroků před brankou zastavil míč, dokopnout ho do sítě pro tradičního střelce nebylo těžké. Jenže pak začalo trápení domácích. „Celý první poločas jsme se hledali. Štoky hrály velmi organizovaně. Nám chyběl pohyb, do šancí jsme se nedostali,“ přiznal Imrich Brdečka.

Martin Kukla (ANO).
Vysočina se z oranžové mění na modrou. Volby ovládlo hnutí ANO

Po přestávce přišlo herní zlepšení Humpolce, jenže střídající Matyáš Havel zazdil tři tutovky. A při dalších selhali jeho spoluhráči. Proto došlo na trest. „Soupeř vyrovnal po brejku, pomohlo mu při něm podklouznutí našeho stopera,“ popisoval trenér. Dramatický závěr domácí ale zvládli. Po zpětné přihrávce se trefil Vašíček, penaltu v poslední minutě proměnil s velkou jistotou Kříženecký.

Na tabulku se tak hráčům humpolecké juniorky dívá dobře. Dotahují se na její absolutní špici. „Máme teď doma Černíč. Bylo by dobré tenhle zápas zvládnout. Rádi bychom se drželi nahoře, někde v první trojce a trápili největší favority soutěže,“ vyslovil přání do zbytku podzimu Imrich Brdečka.


Načítám tabulku ...