Fotbalisté Nové Vsi neprožili povedený podzim a na jaře se soustředí především na boj o záchranu. Zatím těží z domácího prostředí, kde vyhráli oba jarní zápasy. Už v tom prvním se na výhře 2:0 nad Pacovem podílel jednou trefou Jan Šandera. V neděli se pak dvěma góly zásadně přičinil o výhru svého celku 2:1 v okresním derby s béčkem Žďáru.

Hvězdy víkendu
Jan Marek, Sokol Mírovka
Jiří Kubát, Sokol Pohled

Důležitou bitvu o záchranu odehrály v neděli Kouty s Námeští. Po atraktivní přestřelce se oba celky rozešly smírně. V domácím dresu prokázal klidné nervy Jaromír Růžička, který dvěma góly z pokutových kopů přispěl domácím ke konečné remíze 4:4.

HFK Třebíč čekala na první jarní góly do třetího zápasu s béčkem Velké Bíteše. Podobně jako v Koutech se po konečném hvizdu rozhodčího celky rozešly smírně 4:4. Na straně domácích na tom měl lví podíl Vladimír Maleta, autor hattricku.

Na pokraji teprve druhé porážky v soutěži byl Bedřichov v Herálci. Domácí vedli už 2:0, po snížení ale hosté výrazně ožili. Dvěma góly v rozmezí dvou minut potom definitivně o výhře favorita rozhodl Roman Diviš.

Svůj boj o titul Hvězda víkendu sympaticky nevzdává Lubomír Laňka z Dobronína. Když neuspěl se třemi góly proti Kamenici, ani o týden později se čtyřmi proti Habrům, vytáhl o posledním víkendu ještě těžší kalibr. Pěti góly se zásadně podílel na výhře Jiskry 8:2 na půdě rezervy Bedřichova.

Zaujme vás výkon některého z hráčů v příštím kole? Dejte nám svůj tip na Hvězdu víkendu po jeho odehrání. Své návrhy posílejte na náš redakční mail.