Po týdenní herní pauze sehráli jihlavští fotbalisté další utkání. Doma zdolali druholigového rivala z Vlašimi. „S výsledkem mohu být spokojen. Méně s obranou. Soupeře jsme pustili na můj vkus do hodně příležitostí, ze kterých mohli skórovat,“ okomentoval zápas David Oulehla.

V zápase tradičně dostaly příležitost dvě jedenáctky. Ve druhém poločase se postavil na hřiště i Lukáš Fila, který je v hledáčku některých prvoligových klubů. „Nějaká jednání probíhají, ale víc o tom nejsem v tuto chvíli schopen říci,“ uvedl Oulehla. „Já bych samozřejmě byl rád, kdyby zůstal. Ale počítám s oběma variantama.“

Přípravné utkání mezi Vysočinou Jihlava a Vlašimí (v modrém) ovládli domácí 4:0 (2:0).
OBRAZEM. Nadále zůstávají neporaženi. Jihlavští fotbalisté si vyšlápli na Vlašim

Těžké rozhodování čeká na jihlavské trenéry při řešení situace na pozici brankáře. V přípravě nadále zůstává trio Adam Jágrik, Ondřej Mastný, Pavel Soukup. „Tohle bude pro nás jedna z nejtěžších otázek před prvním kolem,“ potvrzuje jihlavský trenér. „Navíc musím připomenout, že máme ještě Trešla. To je sice věkem dorostenec, ale také velmi zajímavý gólman. Takže máme čtyři gólmany. A ani jednoho bych se nebál postavit. Takže pro nás to bude opravdu nejtěžší oříšek.“

Na jeho rozlousknutí ještě zbývá trenérskému týmu dostatek času. V jaké fázi přípravy se nyní nachází jeho svěřenci? „Tímto utkání jsme ukončili nejtěžší kondiční blok,“ uzavřel Oulehla.

Vyberte v naší anketě svého oblíbeného fotbalového trenéra.
Velká anketa čtenářů Deníku. Vyberte nejoblíbenějšího fotbalového trenéra kraje

V tomto týdnu čekají Vysočinu dvě utkání. Ve středu se Na Stoupách od jedenácti hodin utká se Znojmem, v sobotu ve stejný čas tamtéž s Rosicemi.

Celé hodnocení střetnutí Jihlavy s Vlašimí trenérem Davidem Oulehlou si poslechněte v našem videu.