Jihlava dlouho držela vedení 1:0, které jí už ve 13. minutě zařídil po rohovém kopu Shudeiwa. Domácí sice odpověděli zvýšenou útočnou aktivitou, několikrát zahrozili, ale k vyrovnání měli daleko. V prvním poločase vůbec netrefili branku. Jihlavští byli nebezpečnější. Potvrdili to v 51. minutě, Vedral připravil gólovou šanci pro Peřinu, domácí si oddechli, když slyšeli zvonit tyč.

Skóre se tak měnilo až v závěru. Angelozziho nejprve vychytal Vejmola, pak na rozdíl dvou branek zvýšil Araujo-Wilson. Ústí už se dostalo jen ke zmírnění výše porážky. Z trestného kopu se do šibenice trefil Miskovič.

Ústí n. L. – FC Vysočina Jihlava 1:2
Góly: 90. (+2) Miskovič – 13. Shudeiwa, 86. Araujo-Wilson. Rozhodčí: Krejsa. ŽK: 3:5. Diváci: 821. Poločas: 0:1. FC Vysočina Jihlava: Vejmola – T. Svoboda, Pojezný, T. Vlček, Křišťál – Tureček, Shudeiwa (85. Fila) – Arroyo (64. Křivánek), Selnar (75. Franěk), Peřina (85. Štefánek) – Vedral (75. Araujo-Wilson).