HUMPOLEC – BYSTŘICE N. P. 1:2

Domácí nováčka přivítali darem. Hned ve 2. minutě mu umožnili získat vedení. Po rohu tečoval míč do vlastní sítě Pikl. To ovlivnilo celý první poločas. Fotbalisté Humpolce působili nervózně, nebyli schopni ohrozit branku. Více ze hry měla Bystřice, ale i ta si vytvořila minimum šancí, nebezpečné byly jen standardní situace. Po přestávce měla sice hra domácích vzestupnou tendenci, jenže v 57. minutě přišel další roh. Po něm vznikl závar na hranici malého vápna a pohotový Šponar zajistil Bystřici dvoubrankové vedení. Humpolec se dostal ke slovu až v samém závěru. V 87. minutě prošel od rohového praporku v zápase velmi aktivní Tomovič a po jeho přihrávce zcela osamocený Pešek dopravil míč do sítě.

Góly: 87. Pešek – 2. vlastní, 57. Šponar. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 310. Poločas: 0:1. Humpolec: Kříž – Vrátný, Kopic, David Maršík (15. Nermut), Málek – Dalík (46. M. Havel), Tomovič, Pikl (68. Skryja), Šerý – Svoboda (73. Štěpán) – Pešek. Bystřice: Petr – Sedláček, Šponar, Svoboda, Vařejka – Adamec (90. Buršík), Sklenář, Padrtka (63. Blaha), Mazel (82. Zítka) – Sodomka (46. Feifer), Prášil. Nejlepší hráči: Tomovič – Sklenář, Mazel.