Humpolci se už dařilo méně. V Brně se Svratkou po velkém boji prohrál, gól na 3:2 inkasoval tři minuty před koncem. Poslední minuty lépe zvládli mladší dorostenci, zásluhou J. Žáčka si odvezli bod. Vzhledem k síle soupeře je to pro Humpolec cenný výsledek.

PELHŘIMOV – BŘECLAV 3:1

Góly: 26. Pernica, 78. Vojtěch Šmíd I, 90. Fikar – 62. Nešpor. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 0:1. Diváci: 45. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Károlyi (84. Leška) – Matouš, Vaňkát, Sajner, Viktora, Heřmánek (74. Tomec), Vojtěch Šmíd I, Pernica, Fikar, Vojtěch Šmíd II (60. Adam), D. Vanhasselle (60. Vopálenský).

SVRATKA BRNO – HUMPOLEC 3:2

Góly: 13. a 87. Veškrňa, 45. Dlapa – 29. a 53. M. Havel. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Humpolec: Matějka – Jirák (76. Zástěra), Horák, Jiřík (65. J. Maršík), M. Žáček, Svoboda, Kameš, M. Havel, Zach, Zítko (88. V. Vašíček), Nápravník.

Ostatní výsledky 19. kola: Kyjov – Jihlava B 0:8, FŠ Třebíč – Hodonín 1:2, Havlíčkův Brod – Líšeň B 3:1, Žďár n. S. – Kohoutovice 1:2, Sparta Brno – Znojmo 1:1.

PELHŘIMOV – BŘECLAV 2:5

Góly: 11. Vopálenský, 29. Kotrč. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 2:3. Pelhřimov: Leška – Kalina (41. Vaňkát), Adam, Tomec, Tichý, Hotovec, D. Vanhasselle (41. Dvořák), Poul, Vopálenský (64. Vyhnálek), Havelka, Kotrč.

SVRATKA BRNO – HUMPOLEC 1:1

Góly: 59. Kachlíř – 80. J. Žáček. Rozhodčí: Rosa. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Humpolec: Duben – Staněk, Kaman, Hendrych, Vlček, J. Žáček, Maršík, Och (11. Šimpach), Zástěra, Koubský, Lacina.

Ostatní výsledky 19. kola: Kyjov – Jihlava B 0:6, FŠ Třebíč – Hodonín 5:1, Havlíčkův Brod – Líšeň B 1:1, Žďár n. S. – Kohoutovice 3:2, Sparta Brno – Znojmo 0:1. V. Meziříčí mělo volný los.

 1. Sparta Brno⋌18 15 0  3 84:17 45

 2. Jihlava B⋌18 14 1  3 84:21 43

 3. Znojmo⋌18 12 3  3 79:26 39

 4. Hodonín⋌18 12 2  4 54:28 38

 5. FŠ Třebíč⋌18  9 2  7 62:43 29

 6. Líšeň B⋌18  9 2  7 54:45 29

 7. H. Brod⋌17  9 1  7 53:32 28

 8. Svratka Brno⋌17  7 3  7 42:41 24