„Prvních dvacet minut měl soupeř navrch, lépe se pohyboval. Začali jsme nemastně neslaně. Probudil nás inkasovaný gól. Srovnal po standardce Málek a ve druhém poločase jsme to otočili. Gól na 2:2 jsme dostali po naší hrubé chybě. Chtěli jsme se rozloučit se sezonou dobrou hrou a výsledkem. To se nám nepovedlo,“ vyjádřil se trenér fotbalistů Humpolce Ján Kubík.

HUMPOLEC – STRÁNÍ 2:2

V prvním poločase mělo navrch Strání, domácí ztráceli hlavně v pohybu a důrazu. Platili za to v 19. minutě, kdy šikovný Michalec přešel přes Kopice i Zástěru a po zpětné přihrávce poslal míč do sítě Lorenc. Na přestávku se ale šlo za vyrovnaného stavu, po centru Šerého pohotově hlavičkoval Málek. Druhou půli lépe začal Humpolec. Tomovič pronikl při přímočaré akci až do vápna, našel Svobodu, který umístěnou střelou k tyči dokonal obrat ve skóre. Hosté ale opět přidali a zaslouženě vyrovnali. Dlouhý míč až za obranu dostal Michalec a při zakončení přelstil Kříže. Závěr zápasu nabídl šance na obou stranách, skóre už se ale nezměnilo.

Góly: 32. Málek, 52. Svoboda – 19. Lorenc, 67. Michalec. Rozhodčí: Kotala. ŽK: 4:3. Diváci: 140. Poločas: 1:1. Humpolec: Kříž – Zástěra (46. Nermut), Kopic, Maršík, Málek – Dalík (60. Pešek), M. Havel (81. Prchal), L. Havel, Šerý – Svoboda – Tomovič. Strání: Kolník – V. Čaňo, Gardian, Lorenc, Holík – Popelka (55. Kolaja), O. Čaňo, Silnica, Durec (79. Čubík) – Michalec, Palík (55. Gavenda). Nejlepší hráči: Málek, Svoboda – Michalec.

BOJ Se SLUNCEM. Za úmorného vedra fotbalisté Kamenice nad Lipou (na snímku se občerstvuje kapitán týmu David Melzoch) hledali poměrně dlouho správné tempo. Po přestávce ale Telči nastříleli pět branek.
Po přestávce přišel uragán Slovanu