LANŽHOT – HUMPOLEC 4:0

Lanžhot hledal klíč na defenzívu Humpolce dvacet minut, pak se prosadil nejlepší střelec soutěže Dovhanyuk. Tři minuty na to zužitkoval přesný centr Královiče Bartoš. Gólostroj domácích se roztočil naplno. Kleiber našel efektní patičkou Dovhanyuka a po jeho střele doklepl míč do sítě Bartoš.

Čtvrtou branku si připsal Dobšíček, když se po závaru opřel na hranici velkého vápna do míče a levačkou ho poslal přímo pod břevno. Hosté byli v první půli naprosto neškodní, Klimeš se zapotil jen při střele Kopice ve 40. minutě. Lanžhot měl převahu i po přestávce, ale hosté už bránili pozorněji. Hattrick odmítl Bartoš, penaltu po faulu na Kleibera neproměnil. Za překonaným Michutem chytalo břevno.

Góly: 20. Dovhanyuk, 23. a 29. Bartoš, 36. Dobšíček. Rozhodčí: Grečmar. Bez karet. Diváci: 670. Poločas: 4:0. Lanžhot: Klimeš - Šenk, Bárta, Mikúšek, Dobšíček - Královič, Krejčíř, Hílek (88. Svitok), Kleiber (84. Lapin) - Dovhanyuk (73. Lenhard), Bartoš (85. Bakus). Humpolec: Michut – Alt, Kopic, Pešek, Málek – Dalík (88. Vrátný), Skryja (46. L. Havel), Ujčík, Šerý (84. M. Podoba) – Svoboda - M. Havel (71. Pikl). Nejlepší hráči: Dovhanyuk, Bartoš, Kleiber.