ST. ŘÍŠE – HUMPOLEC 3:1

Domácí šli do vedení po necelých dvaceti minutách. Po nevinné akci byl na správném místě Vacek a lehkou tečí na malém vápně poslal míč do sítě. Poté však Stará Říše vyrobila hrubku, po které následovala kolmice na Dalíka a ten sám před Dutkou vyrovnal. Domácí si vzali vedení zpět krátce před pauzou. Po Dutkově dlouhém nákopu do hostujícího vápna zahrál jeden z obránců rukou a nařízenou penaltu proměnil Nehyba. Ve druhém dějství měla Říše několik tutovek, ovšem Tyshchuk, Svoboda, ani Heide z nich neprofitovali. To se podařilo až po individuální akci střídajícímu Pokornému.

Góly: 18. Vacek, 40. Nehyba (PK), 79. Pokorný – 31. Dalík. Rozhodčí: Poláček. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 2:1. St. Říše: Dutka – Hekerle, Cipruš, Šmíd, Severa – Tyshchuk (59. Zaichek), Svoboda (82. Kríž), Heide, Nehyba, Chramosta (59. Švarc) – Vacek (71. Pokorný). Humpolec: Kříž – Zástěra, Kopic, Pešek, Málek – Dalík (82. Podoba), Skryja (76. Pikl), Ujčík (86. Prchal), Šerý – Svoboda, Havel. Nejlepší hráči: Heide, Nehyba - Havel.