HUMPOLEC – BŘECLAV 1:1

V prvním poločase měli domácí více míč na kopačkách, ovšem i hosté, kteří spoléhali na rychlé křídelní akce, uměli zahrozit. Ve 22. minutě mohli získat vedení. To z úhlu postupoval sám na Kříže Konečný, ovšem nezamířil přesně. Udeřilo tedy na druhé straně. Málkův centr sice Svoboda netrefil, ale míče se zmocnil Šerý a zamířit do poloprázdné branky už pro něj bylo hodně snadné.

Po přestávce předvedl hrubou chybu Alt. Místo snadného odkopu se na hranici šestnáctky pustil do kličkování, o míč přišel a Hloch srovnal. To Humpolec vyhodilo ze sedla. Ztracený herní rytmus už nenašel do konce zápasu, rozhodnout mohl Tomovič. Po jeho střele se v 80. minutě otřásla tyč.

Góly: 25. Šerý – 63. Hloch. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 2:6. Diváci: 265. Poločas: 1:0. Humpolec: Kříž – Zástěra (86. Dalík), Alt, Maršík, Málek – Tomovič, Kopic (59. Nermut), L. Havel (72. M. Havel), Šerý – Svoboda – Pešek. Břeclav: Fibingr – Herman, Ianosteac, Kurdík, Schüller – Konečný, Netopilík, Kriston, Hloch – Motyčka, Zonyga. Nejlepší hráči: Kříž, Pešek - Kriston.