Šestým kolem pokračuje o víkendu letošní ročník moravskoslezské divize D. A opět se bude po oba dva dny na co dívat.

Ze sobotního programu vyčnívá krajské derby mezi fotbalisty Bystřice nad Pernštejnem a Havlíčkova Brodu. Dočká se poslední celek tabulky prvních bodů? „Doufám, že budeme kompletní. V týdnu se nám navíc podařilo dotáhnout příchod záložník Luboše Chloupka z Blanska,“ potěšilo kouče Bystřice Oldřicha Veselého.

Martin Nečas, odchovanec žďárského hokeje, byl jednou z největších hvězd, které se v srpnu proháněly po ledě na zimním stadionu ve Žďáře nad Sázavou.
Tak tomu se říká hokejová Supertrefa! Akce Hvězdy 2022 vynesla přes dva miliony

Ten nebere nic jiného než tři body. „V naší situaci ani nemůžeme nic jiného brát. Povede k tomu jen poctivá práce, snad už konečně protrhneme naši střeleckou smůlu,“ dodal.

Další dvě krajská derby přijdou na řadu v neděli. Nováček ze Speřic doma přivítá rozjetý Ždírec, shodně od 16.00 pak hostí Stará Říše celek Humpolce.

Oba celky by body moc potřebovaly. „Samozřejmě by se nám premiérová výhra moc a moc hodila, už jen kvůli psychice hráčů,“ prozradil asistent trenéra Staré Říše Lukáš Staněk.

Útočník jihlavské rezervy Adam Savi (ve žlutém) nastřílel v sobotním utkání proti Havlíčkovu Brodu pět branek a pomohl tak svému týmu k vysoké výhře 6:2.
KANONÝR DENÍKU: Savi předvedl úchvatný střelecký koncert, kterým zničil Slovan

Pro něj má zápas speciální příchuť, protože ještě před rokem vedl právě Humpolec. „Těším se, že kluky z Humpolce po nějaké době opět uvidím,“ neskrýval.

Velké problémy se složením základní sestavy pro duel s Tasovicemi budou mít ve Žďáře nad Sázavou. Všichni tři vyloučení hráči z derby ve Ždírci nad Doubravou totiž nebudou moci, podle očekávání, nastoupit.

MS DIVIZE D - 6. KOLO
SOBOTA: Start Brno – Břeclav, BYSTŘICE N. P. – HAVLÍČKŮV BROD, VELKÁ BÍTEŠ – Bohunice (vše 16.00).
NEDĚLE: JIHLAVA B – Lanžhot (10.15), SPEŘICE – ŽDÍREC N. D., STARÁ ŘÍŠE – HUMPOLEC, ŽĎÁR N. – Tasovice (vše 16.00).


Načítám tabulku ...