Předehrávku 17. kola měla včera na programu Moravskoslezská fotbalová liga. Ve druhém krajském derby letošní sezony se v něm utkali hráči juniorky FC Vysočina a Velkého Meziříčí.

Ačkoliv hosté dvakrát vedli o dvě branky, dokázali jihlavští mladíčci ztrátu dohnat a vybojovat bod za nerozhodný výsledek 3:3.

Smolný zápas sehrálo na domácí půdě Nové Město na Moravě. Proti Blansku nejprve v první půli zahodilo několik tutovek. Pa pauze šlo přece jen do vedení, jenže hosté třemi góly během pouhých šesti minut skóre otočili – 1:3.

JIHLAVA B - VELKÉ MEZIŘÍČÍ 3:3
Góly: 24. Růžička, 47. Ritter, 55. Němeček – 13. Demeter, 25. Sysel, 45. Plichta. Rozhodčí: Koláček. ŽK: 7:3. ČK: 1:0 (59. Růžička). Diváci: 185. Poločas: 1:3. Jihlava B: Lancman – Kolčava, Havlín (90. Lát), M. Fila, Savi (82. Crhan), Novák (46. Tall), Němeček, Ritter, L. Fila (90. Farka), Chocholatý, Růžička. Velké Meziříčí: Kolář – Sysel, Puža, Mucha, Pavlík (71. Mezlík) – Vašíček (46. Mirek Malata), Šuta, Demeter, Karmazín (71. Marek Malata), Nedvěd – Plichta.

NOVÉ MĚSTO - BLANSKO 1:3
Góly: 64. Svoboda – 69. a 75. Reteno, 72. Tulajdan. Rozhodčí: Mayer. ŽK: 4:3. Diváci: 345. Poločas: 0:0. Nové Město na Moravě: Šmída – Hekerle, Černý, Trojánek, Bača – Partl (79. Hlaváč), Michal (79. Sytař), Holman (79. Boušek), Duda, Chloupek (46. Svoboda) – Duba. Blansko: Nešetřil – Chyla, Hladký (42. Adamec), Kroutil (61. Minařík), Mach, Tulajdan (84. Todorič), Fall (61. Alexa), Reteno, Smrčka, Blažík, Machálek (84. Tenora).