Nejvíce společných kroků nachodil tým s názvem Fialový krávy, a to 4 914,54 kilometrů. Na druhém místě se umístil tým Mrtvice s 4 723,21 kilometry. Bronzovou příčku obsadil tým Nohy v Pejru s 3 872,02 kilometrů. Čtvrté místo patří týmu Pipky z Jipky s 3 646,15 kilometry. Páté místo získaly Mikro-bio-holky s 3 608,70 kilometry.

„Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se zapojili do této výzvy a ukázali svůj zájem o zdraví a pohodu nejen sobě, ale i široké veřejnosti. Splnili jsme cíl projektu, kterým je motivovat k pravidelné aktivitě vykonané po svých vlastních nohou, a to alespoň po dobu jednoho měsíce,“ sdělila mluvčí Nemocnice Pelhřimov Alexandra Knapová. A dodala, že všechny účastníky výzvy, kteří byli zapojeni z řad nemocnice, čeká zasloužená odměna. Vyhodnocení výsledků a slavnostní poděkování se uskuteční na Trnávce posledního května.

Chůze je nejen zábavným způsobem, jak strávit čas venku, ale také jednoduchým a přístupným způsobem, jak podpořit své zdraví. Pravidelná chůze přináší mnoho zdravotních výhod, jako je zlepšení kondice, snížení rizika srdečních chorob a cukrovky, posílení svalů a kloubů či zlepšení nálady.