Ani na děti jsme nezapomněli. V sobotu je připravena výtvarná dílna a dětská prohlídka, která objasní vánoční tradice zábavnou formou. Prohlídka započne úderem patnácté hodiny a patnácté minuty. Doporučujeme vytvořit si rezervaci.

Od sedmnácti hodin se společně setkáme u slavnostního rozsvícení vánočního stromečku a hodinu poté na hudebním večeru v Klášterní restauraci. O hudební zážitek se opět postará umělec a místní varhaník pan Petr Žák.

Restaurace prošla v posledních týdnech významnou změnou interiéru, kterému nyní, kromě dvou pivních varen, dominuje nově krb a klavír. Není to však jediná změna! Již v sobotu se nabídkový list rozroste o několik nových pokrmů, které budou stát za ochutnání. A když už Vám píšeme o ochutnávání, zkoušeli jste již náš nový pivní speciál? Do nabídky nejen restaurace se opět vrátil Vánoční Bock 20, který připravil náš mistr sládek se svými kolegy. Okuste jedinečnou chuť pivních Vánoc.

Ani v neděli 27. prosince nebude nouze o program, neboť je pro Vás připravena adventní prohlídka, která začne již v patnáct hodin, proto si neváhejte učinit rezervaci.

Pokud k nám přijedete, můžete si v našem adventně naladěném Návštěvnickém centru zakoupit vánoční dárek či sjednat poukaz na naše služby pro Vaše blízké.

Michal Hájek

Klášter Želiv