Přesto přináší pozoruhodných 1596 údajů, 2210 fotografií a novinku: 390 QR kódů, prostřednictvím kterých se můžete přenést na řadu míst, kde padaly nové české rekordy nebo vidět ještě víc, než je v knize. I proto autoři uvádějí publikaci, která se rozsahem 256 stran směle vyrovnává světové knize rekordů, s podtitulem "Kniha plná videí".

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov v ní představuje JEDNIČKY ve svých oborech, perly České republiky a vše, co vzbuzuje národní hrdost. Tisíce fotografií a údajů o úctyhodných osobnostech a pozoruhodných výkonech obyčejných lidí s neobyčejnými schopnostmi, o architektonických skvostech, obřích výrobcích, unikátních činech i legráckách z dílny českých lidí, a také novinky z Pelhřimova – města rekordů. 

Novou Českou knihu rekordů, která je k mání na www.dobryden.cz 

Tomáš Přibyl docela nedávno obdržel od pelhřimovské Agentury Dobrý den certifikát o českém rekordu za „Největší sbírku podpisů kosmonautů“. Jeho sbírka čítá 566 vlastnoručních podpisů astronautů, kosmonautů a tchajkonautů – mužů a žen ze 41 zemí, kteří uskutečnili let na oběžnou dráhu. Jedná se o nejkompletnější sbírku v České republice a jednu z největších na světě, jelikož lidí s absolvovaným kosmickým letem bylo doposud 567. Sbírka, které se rekordman věnuje 25 let, zahrnuje tisíce podepsaných fotografií, pohlednic, knih a dalších předmětů. Od většiny kosmonautů vlastní sběratel více autogramů. 

Jaroslav Loskot