Festival se odehraje po dvouleté odmlce způsobené opatřeními proti šíření koronaviru. „Festival probíhá na humpoleckém Horním náměstí. Stěhovat festival jinam, například kvůli rozestupům návštěvníků, nechceme, přišel by o unikátní atmosféru, kterou mu toto místo dodává. Věříme, že letos už bude situace příznivá pro to, aby vše proběhlo bez problémů,“ říká hlavní pořadatel Zdeněk Mikulášek.

Vstupenky už jsou v prodeji, k dostání ve značkové prodejně Bernard v Humpolci a v síti smsticket. „Kdo si pospíší, bude mít vstup lacinější. Blíže k festivalu se bude cena zvyšovat,“ upozorňuje Zdeněk Mikulášek. Vstupenky koupené na předchozí odložené ročníky jsou platné.

Hvězdou pátečního odpoledne bude Lucie Bílá, dobrou zábavu slibuje i účast skupin Tři sestry a MIG 21, v sobotu pak město rozezní rockové skupiny Chinaski a Wanastowi Vjecy. Náladu nepochybně podpoří německá dechová kapela The Heimatdamisch, populární originálními úpravami světových hitů například od AC/DC, Guns N' Roses, či Lady Gaga. Dramaturgie pamatuje i na mladší návštěvníky, především pro ně v sobotu dopoledne zahraje skupina Pískomil se vrací a klavírista a zpěvák Jaroslav Uhlíř. Program bude ještě doplněn o jednoho účinkujícího v každém festivalovém dni – na závěr pátečního večera a v sobotním odpoledni po 16. hodině.

Pátek 24. června

16.00 Ben Cristovao

18.00 Lucie Bílá

20.00 Tři sestry

22.00 MIG 21

Sobota 25. června

10.00 Pískomil se vrací

12.00 Jaroslav Uhlíř

14.00 Xindl X

16.00 připravujeme

18.00 The Heimatdamisch

20.00 Chinaski

22.00 Wanastowi Vjecy

Další informace najdete na průběžně aktualizovaném webu pivovaru

Radek Tulis, tiskový mluvčí

Rodinný pivovar BERNARD a.s.