„V součtu obou kol jsme s bilancí pěti výher a tří porážek obsadili krásné třetí místo ve skupině a jen velice smolná prohra v prodloužení s BK Oradea nás připravila o postup do březnového play off," uvedl jeden z trenérů Václav Plášil.

PELHŘIMOV – DEBRECEN 74:60
Pelhřimov úvodní zápas zvládl na jedničku, když do týmu dobře zapadly posily z Jihlavy. Po vyrovnané první čtvrtině Sojky zrychlily hru a výsledkem bylo vítězství o čtrnáct bodů.

Body za Pelhřimov: O. Plášil 24, Dáňa, Kolbl 16, Novák, Zadražil 5, Kupec 4, David, Nepraš 2.

PELHŘIMOV – BĚLEHRAD 61:34
Ve druhé a třetí části pelhřimovský celek zlepšil obranu a rozhodl o vítězství.

Body za Pelhřimov: David, Dáňa 13, O. Plášil 11, Zadražil 10, Kupec, Nepraš 4, Kolbl, Brendl 2, Š. Dvořák, Novák 1.

PELHŘIMOV – ŠOPRONI 84:50
Z pohledu Sojek to bylo asi nejlepší utkání v evropské lize, soupeře válcovaly vysunutou obranou a následnými rychlými protiútoky.

Body za Pelhřimov: O. Plášil 19, Dáňa 13, Novák 11, David, Dvořák 8, Kolbl 7, Kupec, Brendl 6, Nepraš 3, Zadražil 2.

PELHŘIMOV – FENIKS 59:80
O výsledku jinak vyrovnaného utkání rozhodla druhá čtvrtina, kterou na turnaji neporažení Makedonci vyhráli 26:6.

Body za Pelhřimov: O. Plášil, David 15, Dáňa 10, Kolbl 9, Kupec 8, Novák 2.